צור קשר
נוגה חלפון

הקלטת ברכות

רוצים להפוך אירוע מרגש, למרגש עוד יותר? רוצים להעניק מתנה בלתי נשכחת, אישית וייחודית? הקלטת ברכה היא דרך נהדרת לברך את יקיריכם בצורה מיוחדת שתיזכר לשנים ארוכות!

הקלטת ברכה עם נוגה חלפון

הקלטת ברכות בנוגה אולפן הקלטות משדרגת את קולכם כך שישמע מיוחד, מדוייק ומרגש, זאת בעזרת שימוש בציוד המקצועי ביותר, וליווי והדרכה של נוגה חלפון, בעלת תואר ראשון בחינוך מוסיקלי, לימודי קומפוזיציה, הלחנה ועיבוד מוסיקלי. ההקלטה פותרת אתכם מהחשש מטעויות וניסוח לא מותאם, שהרי נוגה תעבור איתכם על הטקסט, תציע שיפור ושדרוג, ותדאג לתוצאה איכותית ומקצועית. כל אחד מהמשתתפים, בני המשפחה או חברים, מקליט את הברכה האישית שלו. כל משפט יוקלט בצורה ברורה ובהיגוי הנכון, בתדרוך מקצועי של נוגה.

הקלטת ברכות- איך זה עובד?

תמיד אומרים עליכם שאתם אנשים של מילים? תוכלו להגיע לאולפן ההקלטות עם ברכה מוכנה, שניסחתם באופן אישי. פחות טובים בכתיבה, אבל רוצים להביע את שעל לבכם? אל דאגה! באולפן נסייע לכם לנסח ולכתוב את הברכה, בהתאם לכל הפרטים שתעבירו אלינו. לאחר אישור הטקסט על ידיכם, נהיה מוכנים לעבור לשלב הבא- שלב הקלטת הברכה.

את הברכות ניתן לשלב עם מוסיקת רקע שנבחר ביחד, מוסיקה המתאימה לסוג הברכה ולאירוע עצמו. המוסיקה תתלווה לברכה שלכם בעצמה חלשה, ותוגבר בהתאמה בסיום הברכה. מוסיקת רקע המתלווה לברכות מוסיפה עניין וריגוש לכל המאזינים. את הברכות תקבלו על גבי שני דיסקים ואפשרות נוספת לשליחה במייל.

סוגי ברכות שאפשר להקליט

באולפן ההקלטות של נוגה חלפון, תוכלו להקליט ברכה לכל אירוע העולה על דעתכם- ברכת יום הולדת, ברכה לחתונה לחתן ולכלה, ברכה לבת או בר המצווה (דרשה).

באירוע בר המצווה, החלק החשוב והמרגש או הדרשה. החשש מלהתבלבל עקב ההתרגשות הרבה, עשוי להלחיץ מאד את חתן בר המצווה, ולכן כדאי לבחון את האופציה של הקלטת דרשה לבר המצווה מראש, על מנת לחסוך את הסטרס. מובטח כי התוצאה תהיה מקצועית, מרגשת ומדויקת. בהזדמנות זו נזכיר כי באולפן ההקלטות ניתן להקליט גם קליפים לבת המצווה / בר המצווה.

מתחתנים? תוכלו להקליט ברכת כלה, המהווה מעיין תפילה ואיחול לחיי הנישואין והזוגיות. ברכת הכלה מושמעת לרוב בעת (או טרם) הכניסה לחופה, מעמד מרגש מאין כמותו. ניתן להקליט את הברכה בהפתעה, ולרגש את בן הזוג, או להקליט את ברכת החתן והכלה יחד עם בן הזוג, ולהפתיע ולרגש את האורחים בחתונה. אם בני הזוג יצירתיים ומוסיקליים במיוחד, ניתן באותה הזדמנות לשלב את הברכה עם שיר כניסה לחופה שיקליטו החתן והכלה. כאן המקום להזכיר כי דרך נוספת לרגש ולהפתיע את בן/בת הזוג ואת האורחים היא להקליט שיר לריקוד הסלואו. אוהבים לשיר ורוצים להפתיע בגדול? הקליטו שיר עבור ריקוד הסלואו, ומובטח לכם כי אף אחד מהאורחים לא יישאר אדיש!

לפרטים נוספים התקשרו או השאירו פרטים.