שיר במתנה לכל אירוע

מחפשים דרך מקורית לרגש ולהפתיע אנשים אהובים? 

רוצים להפתיע את אהוביכם במתנה מיוחדת ומקורית? שלחו להם שיר במתנה! אם אתם לא יודעים או לא מעוניינים לשיר, באולפן ההקלטות של נוגה חלפון, השוכן במושב סתריה שבקרבת העיר רחובות, יש זמרים וזמרות מקצועיים שיבצעו עבורכם את השיר שתבחרו. אנחנו נעשה את הכול, ואתם תוכלו להפתיע את יקירכם בשיר בהפתעה, שיגיע היישר לתיבת הדואר או המייל שלהם.

כל אירוע הוא סיבה למסיבה

כל אירוע וכל ציון דרך מעורר בנו את החשק לחגוג בסימן של נתינה. יש אינספור ימים מיוחדים בשנה, שבהם אנו מחפשים דרך מיוחדת להביע את הרגשות, את האהבה ואת החברות שלנו. ומה יותר אישי ומרגש מאשר הענקת שיר מתנה?
הקלטת שיר במתנה זו מתנה מושקעת יוצאת דופן. זו לא חייבת להיות השקעה כספית, זוהי השקעה בחשיבה ובעשייה מקורית. גם אם לקרובים לכם יש הכול או שהם כבר ראו את הכול, גם אם בדר"כ קשה להפתיע אותם, שיר אישי שיוקדש להם במתנה יצליח להפתיע לרגש, ולא רק פעם אחת. בכל פעם שהם יאזינו לשיר, בבית, בדרכים ובכל מקום, מפלס ההתרגשות יעלה מחדש.
העניקו לאהובים לכם מתנה מקורית בעלת משמעות אישית, מתנה יצירתית ובלתי נשכחת. אתם רק צריכים לבחור את השיר, את המילים ואת המנגינה, ואנו נעשה את השאר. אם לא תצליחו לחבר מילים מיוחדות, צוות האולפן יעמיד לשירותכם תמלילנים מוכשרים, שיעזרו לכם לבחור את המילים המתאימות ולחבר אותן לשיר מרגש.
שיר בהפתעה זו מתנה שאין דומה לה. זוהי מתנה בעלת אופי אישי, המסמלת את הקרבה, את החברות, ומעל הכול את האהבה שאתם חשים למקבל המתנה. בכל פעם שהוא ישמע את השיר הוא ייזכר בכם ויעריך אתכם יותר ויותר.
הקלטת שיר לכל אירוע

הקלטת שיר במתנה – כמה טיפים ועצות טובות

לפני שאתם בוחרים אולפן הקלטות לצורך הפקת השיר שתעניקו במתנה ליקיריכם, בקשו המלצות מחברים או מבני משפחה. אם אתם מתקשים לקבל המלצות מניסיון, נסו לדלות מידע באתרי האינטרנט. בפורומים ייעודיים ובאתרים מובילים בתחום תוכלו לקבל מידע אמין ועדכני. בקשו מבעלי האולפן להאזין לשירים שהם הקליטו בעבר כדי להתרשם מאיכות השירים וההקלטה.
ערכו סקר שווקים בין האולפנים והשוו מחירים. חשוב לזכור כי המחיר אינו הפרמטר המרכזי הקובע את בחירת האולפן. הקלטת שיר זו מתנה שלא נותנים בכל יום, ולא מומלץ לוותר על האיכות לטובת מחיר זול יותר.
בחרו אולפן הקלטות המצויד בציוד חדיש ועדכני, בדגש על מיקרופונים, רמקולים ואקוסטיקה מעולה. חשוב שמנהלי האולפן ייראו אמינים ויהיו בעלי ניסיון, וכמובן חשוב שתהיה כימיה, על מנת שתהליך הקלטת השיר יהיה מהנה וחווייתי.
אתם מוזמנים להתרשם מהרמה המקצועית ומהאווירה המהנה והנעימה באולפן ההקלטות של נוגה חלפון, השוכן במושב סתריה, באיזור רחובות.