אודות נוגה

אודות נוגה

אהבתי למוסיקה התחילה כבר מתקופת ילדותי, כאשר ניגנתי בפסנתר ובאקורדיון. מאז, מים רבים עברו בנהר והמוסיקה, אהבת חיי הגדולה, הובילה אותי להמשיך ללימודי תואר ראשון בחינוך מוסיקלי, לימודי קומפוזיציה, הלחנה ועיבוד מוסיקלי במדרשה למוסיקה בסמינר לוינסקי לחינוך, וכבר מעל ל-20 שנה של לימודי חינוך מוסיקלי (ריתמיקה) בגני ילדים, מהווים חלק משמעותי ובלתי נפרד מחיי.

קול מה שחלמת עליו!

החוויה – כולנו אוהבים לשיר, בסיטואציות כאלה ואחרות (אפילו במקלחת). מעכשיו יש לכם את ה'תירוץ המושלם' לממש את הכישרון החבוי ולהקליט שיר שיישאר לנו כמזכרת לכל החיים. ניתן לצלם את כל מהלך ההקלטה, ולתת גם לבני המשפחה לקחת חלק בחוויה הייחודית.

המקצוענות – בתור אשת סאונד מקצועית, אכוון ואלמד אתכם כיצד לשיר נכון, וביחד, נכוון את הסולם המוסיקלי המתאים ביותר עבורכם, לקבלת התוצאה הטובה ביותר. הקלטת מספר גירסאות מאפשרת לבחור ולערוך את ההקלטה הטובה ביותר שלכם שתהפוך לתוצאה בלתי נשכחת, ולסינגל הראשון שלכם, ואולי לא האחרון!

הסאונד – ניהול והפקת סאונד מקצועי ליצירתכם תעניק לו 'סאונד' נקי, חמים ונעים לאוזן.

המחיר – באולפן תוכלו ליהנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד, וללא הגבלת זמן.

אנחנו לא מסתכלים על השעון – אנחנו מסתכלים על התוצאה הטובה ביותר ועל שביעות רצונכם המלאה!

נוגה חלפון

פרוייקטים מוסיקליים בולטים של נוגה

  • הפקה מוסיקלית להצגות ילדים במסגרת מצעד הספרים בשיתוף עירית ת"א
  • הפקה מוסיקלית להצגות ילדים במסגרת מצעד הספרים בשיתוף עירית רמלה והספרייה העירונית.
  • הקלטות לקבוצות הורים לטקס מתגייסים בכפר שמואל ובסתרייה
  • הקלטות והפקות מוסיקליות לחגיגות וטקסים
  • 10 שנות הפקה מוסיקלית לטקס יום העצמאות של מועצה אזורית גזר

"נוגה אולפן הקלטות" –

אולפן הקלטות מקצועי, ממש לידך! האולפן ממוקם במושב סתריה, הנמצא בקרבת רמלה, לוד, רחובות, גדרה, נס ציונה ורחובות. מיקומו הייחודי של האולפן, מאפשר הגעה מהירה וגישה נוחה לכל תושבי איזור השפלה, תוך הענקת השקט, המרחב והיחס האישי והמקצועי הדרושים לכם. צרו עימנו קשר עוד היום – להפקה מוסיקלית של פעם בחיים! שלכם, נוגה חלפון.

נוגה חלפון