הקלטת שיר למצגת וברכה למשפחה

הקלטת ברכות

רוצים להפוך אירוע מרגש, למרגש עוד יותר? רוצים להעניק מתנה בלתי נשכחת, אישית וייחודית? הקלטת ברכה היא דרך נהדרת לברך את יקיריכם בצורה מיוחדת שתיזכר לשנים ארוכות!

הקלטת שיר למצגת- איך זה עובד?

מגיעים לאולפן ההקלטות של נוגה חלפון, השוכן במושב סתריה שבקרבת העיר רחובות, ומקליטים את הברכה או השיר שאותם נצרף למצגת אחרי תיקון ועריכה. השיר יוקלט בצורה מקצועית, והתוצאה תהיה לא פחות ממרשימה. באולפן ציוד הקלטות חדיש ומקצועי, שיהפוך את חוויית הקלטת השיר למצגת למיוחדת במינה.

נוגה חלפון, בעלת תואר ראשון בחינוך מוסיקלי, לימודי קומפוזיציה, הלחנה ועיבוד מוסיקלי, תלווה אתכם בתהליך הקלטת שיר למצגת, תכוונן את הסולם, תתקן זיופים, ותוציא אתכם זמרים מקצועיים!

במקביל, אתם תעבירו אלינו תמונות, קטעי וידאו, פרטים אודות תחביבים של בעל השמחה, אירועים משמעותיים בחייו, וכל מידע רלוונטי שיעבה את המצגת ויהפוך אותה לאישית במיוחד. יש אפשרות להוסיף כתוביות על גבי התמונות, אפקטים מיוחדים ועוד. בסוף התהליך תקבלו את המצגת על גבי שני דיסקים DVD ואפשרות נוספת לשליחה במייל.

ההקלטה פותרת אתכם מהחשש מטעויות וניסוח לא מותאם, שהרי נוגה תעבור איתכם על הטקסט, תציע שיפור ושדרוג, ותדאג לתוצאה איכותית ומקצועית. כל אחד מהמשתתפים, בני המשפחה או חברים, מקליט את הברכה האישית שלו. כל משפט יוקלט בצורה ברורה ובהיגוי הנכון, בתדרוך מקצועי של נוגה.

את ההקלטות נשלב עם מצגת תמונות סטילס של מקבל המתנה.

באולפן שלנו מקליטים ברכות ויוצרים מצגות מרגשות לדוגמא:

מצגות ליום הולדת

מצגות לבת מצווה

ברכות המשפחה בבר מצווה

לפרטים נוספים התקשרו או השאירו פרטים.

הקלטת שיר למצגת