הקלטות פסנתר

הקלטות פסנתר

בימינו, הקלטת פסנתר אמיתית, אותנטית ומקצועית, נשמעת לפעמים כמו אומנות עתיקה ואבודה. לאותם רגעים בהם נדרשת הקלטת פסנתר מקצועית, כמו פעם, ללא פשרות- "נוגה אולפן הקלטות".
באולפן הממוזג והמרווח, עומד לרשותכם פסנתר כנף מקצועי, כמו הפסנתרים המקצועיים הנמצאים באולמות הקונצרטים הגדולים.

הקלטת פסנתר עם נוגה חלפון

הקלטת פסנתר מציבה אתגרים רציניים- גודל הכלי, המורכבות הקולית, דרישות טכניות כגון ציוד הקלטה מקצועי, ובעיקר- גישה לפסנתר מכוון, איכותי ומתוחזק. באולפן תמצאו פסנתר כנף חדש תוצרת ,K.KAWAI מתוחזק ומכוון ברמה השוטפת. לצורך הקלטת הפסנתר קיימים באולפן מיקרופונים משובחים באיכות גבוהה, המעניקים איכות הקלטה גבוהה, ותוצאה שאינה מותירה מקום לספקות.
להקה המעוניינת להקליט שירים אינה צריכה לסחוב פסנתר גדול וכבד אל אולפן ההקלטות. באולפן ההקלטות של נוגה מעמידים את הפסנתר לרשותם גם בזמן החזרות וגם בעת ההקלטה.

הקלטת פסנתר- לא רק ללהקות מקצועיות!

רוצים להשוויץ בכישרון של הילדים שלכם, או ליצור מזכרת מיוחדת ואישית? בנוגה אולפן הקלטות תוכלו להקליט את ילדיכם מנגנים יצירות מפורסמות, או אפילו כאלה שהלחינו בעצמם- מזכרת שתישאר לכל החיים! העבודה הקשה, האימונים וההשקעה הרבה משתלמים, כשמאזינים לתוצאה הסופית, המקצועית ונטולת הפשרות.
מעוניינים להקליט נעימה או שיר במתנה? הפסנתר שלנו עומד לרשותכם, עם כל התנאים מסביב שיעניקו ליצירה שלכם את האיכות והגימור המקצועיים שאתם מחפשים.
הפסנתר המרשים משמש גם לצילומי קליפים. הוא משמש כרקע לכל קליפ המופק על ידי זמרים ולהקות מקצועיות ואנשים פרטיים המעוניינים להעניק שיר כמתנה ומחווה מרגשת.
לפרטים: 08-9357116, 0503440454

הקלטות פסנתר