טופס צור קשר

x


  בס"ד

  אולפן הקלטות

  הקלטת שירים, גם אם היא מתבצעת פעם אחת בחיים מוטב שתיעשה בצורה מקצועית עם אנשים אשר יודעים את העבודה. נוגה הוא אולפן הקלטות מומחה העונה על ההגדרה. עם נוגה – אולפן הקלטות איכותי, תישמעו כמו זמרים אמיתיים, ותוציאו ממכם את הטוב ביותר שאפשר.

  להקליט עם מקצוענים

  נוגה, בעלת האולפן, אוהבת מוסיקה ואוהבת להקליט. כבר מילדותה כאשר ניגנה בכלים שונים היא ידעה שזה מה שהיא רוצה לעשות כל חייה. נוגה עוסקת במוסיקה כבר מעל 20 שנה והלקוחות שלה אסירי תודה על ההזדמנות לעבוד איתה וגם כמובן על התוצר האיכותי שהיא מספקת עבורם. באירועים החשובים של חייכם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם עובדים עם איש מקצוע שאתם סומכים עליו.

  נוגה היא לא רק מקצוענית בעצמה, אלא גם עובדת עם מקצוענים. חוץ מאולפן הקלטות איכותי, נוגה עובדת עם חן, צלם מקצועי אשר מצלם ומתעד את הרגעים המיוחדים הללו באולפן, ודואג שכל הלקוחות יהיו מרוצים ושמחים. רגעים אלו יכולים לפעמים לעורר מבוכה או התרגשות יתר וכך להלחיץ, לכן טוב שיש מישהו שתמיד ידאג לשחרר את המתח באוויר. שילוב מנצח זה בין נוגה לחן פועל כבר הרבה שנים, ולקוחות מספרים שוב ושוב איך הכימיה באולפן יוצרת אווירה שכיף לעבוד בתוכה וכיף לשיר אתה מהלב.

  הקלטה לכל מטרה

  אז מה אפשר להקליט באולפן הקלטות? הכל. ימי הולדת, בר או בת מצווה, חתונות, אירועים מיוחדים או כל אירוע אחר שגורם לכם לבוא לאולפן ולרצות להקליט שיר – תופס. אתם מביאים את האירוע והסיבה לשיר ונוגה כבר דואגת לארגן לכם שיר אשר יגרום לכולם לזכור את האירוע. אחרי ביצוע השיר באירוע, אתם תראו שכל האורחים שלכם ידברו עליו כאירוע יוצא דופן ומעורר השראה.

  הקלטת שיר זו הדרך היצירתית ביותר להפתיע את היקרים שלכם. לקוחות מספרים לנוגה שהשירים הללו מצליחים להפתיע ולרגש בצורה ששום הפתעה אחרת לא מצליחה לעשות. על אף שזה נשמע מעט מפתיע ששירה פשוטה יכולה להיות כה מרגשת, עלינו לזכור שדווקא דברים שנראים פשוטים יכולים לחדור לרבדים העמוקים של הלב. כמו כן, גם אם אין לכם ניסיון בשירה אין לכם סיבה לפחד מ"חוסר יכולת ווקאלית". ההקלטה באולפן ובסיוע של נוגה עוזרים גם לאנשים שלא בורכו בקול ערב להישמע כמו זמרים, לפחות לערב אחד.

  שירה מקרבת בין לבבות, וכאשר זה מתבצע באולפן הקלטות מקצועי עם אווירה קסומה זהו מתכון קסם בטוח ליצירת דבר מרגש. מתכון שלא ישאיר עין אחת יבשה!

  אודות נוגה חלפון

  תואר ראשון בחינוך מוסיקלי, לימודי קומפוזיציה, הלחנה ועיבוד מוסיקלי במדרשה למוסיקה בסמינר לוינסקי לחינוך, וכבר מעל ל-20 שנה של לימודי חינוך מוסיקלי.

  הקלטת שיר

  אם גם אתם מחפשים מתנה מיוחדת שתצליח להעביר מסר מיוחד של אהבה והערכה, יש לנו רעיון! שיר במתנה יפתיע וירגש את מקבל המתנה ויעניק גם לכם חוויה מיוחדת במהלך הקלטת השיר.

  הפקת קליפ

  אולפן ההקלטות שוכן במושב סתריה הקסום, קרוב לרחובות, במקום כפרי, חם ומפנק, עם נוף פסטורלי ירוק, מול חוות סוסים, אלמנטים שתורמים ומוסיפים גוון מעניין לצילום ולהפקת הקליפ.