טופס צור קשר

x


  בס"ד

  הקלטות למגזר הדתי

  נוגה בעלת האולפן מבצעת את כל סוגי ההקלטות ועריכת ההקלטות כגון תיקון זיופים מיקס וכל מה שנדרש לאיכות התוצאה. היות ונוגה היא האישה בלבד שמתנהלת באולפן , יכולות להגיע נשים חרדיות או בנות מצוה שנמנעות מלשיר בפני גברים ולהקליט אצל נוגה בביטחון והרגשה נינוחה. ההקלטות שמתבצעות באולפן כגון: ברכת כלה ברכות , שירים לבת /בר מצוה שירים לימי הולדת לימי גיבוש שירים במתנה וכל סוגי ההקלטות לכל הארועים

  קליפ למגזר הדתי
  האולפן נמצא בוילה כך שניתן להקליט ולצלם קליפ לכל ארוע . גם בצילומי הקליפ יש אפשרות לצלמת ועורכת מיקצועית על מנת לתת הרגשה נינוחה ,לנשים או כלות או בנות מצוה שמעדיפות לווי נשי מיקצועי גם לצילומים.

  אודות נוגה חלפון

  תואר ראשון בחינוך מוסיקלי, לימודי קומפוזיציה, הלחנה ועיבוד מוסיקלי במדרשה למוסיקה בסמינר לוינסקי לחינוך, וכבר מעל ל-20 שנה של לימודי חינוך מוסיקלי.

  הקלטת שיר

  אם גם אתם מחפשים מתנה מיוחדת שתצליח להעביר מסר מיוחד של אהבה והערכה, יש לנו רעיון! שיר במתנה יפתיע וירגש את מקבל המתנה ויעניק גם לכם חוויה מיוחדת במהלך הקלטת השיר.

  הפקת קליפ

  אולפן ההקלטות שוכן במושב סתריה הקסום, קרוב לרחובות, במקום כפרי, חם ומפנק, עם נוף פסטורלי ירוק, מול חוות סוסים, אלמנטים שתורמים ומוסיפים גוון מעניין לצילום ולהפקת הקליפ.