טופס צור קשר

x


  בס"ד

  הקלטת שיר באולפן הקלטות לגיל הרך

  הקלטת ילד בגיל שנתיים שלוש.האם זה אפשרי?

  איך אפשר להקליט ילד בגיל הרך שאינו יודע לקרוא ולשיר לפי הקצב או לזכור מנגינה?
  הרבה פעמים פונה אליי משפחה המעוניינת להקליט שיר באולפן ולצלם קליפ ליקירם החוגג ארוע מיוחד כגון יום הולדת, יום נישואים , פרישה מהעבודה לרגל הפנסיה ,והשאלה הנשאלת היא האם הנכד הקטן בגיל שנתיים יכול להקליט קטע קטן מהשיר , על מנת להפתיע את בעל השמחה . כמובן שהתשובה היא חיובית . נוגה המוסיקאית בעלת האולפן עם נסיון של עבודה שנים רבות בחינוך המוסיקאלי לגיל הרך בגני הילדים ,בעלת תואר BED בחינוך מוסיקאלי יודעת להגיע לילדים הרכים והקטנטנים בשיטה המיוחדת לה . הקטע המוסיקאלי את השלמת העבודה אני עושה בעריכה . ההקלטה מתבצעת בכמה חלקים . לאחר מכן בוחרת את הקטעים הטובים מחברת את ההברות מתקנת , זיופונים קטנים ,מושיבה את המילים על הקצב מוסיפה קצת אפקטים לשדרג את ההקלטה ,וכמו קסם נקבל יחידה מוקלטת המותאמת לילד הקטן בגירסה שלו ובטבעיות שלו. כמובן שכל זה מצריך קצת יותר זמן מהקלטה רגילה המון סבלנות וגישה מתאימה.

  אודות נוגה חלפון

  תואר ראשון בחינוך מוסיקלי, לימודי קומפוזיציה, הלחנה ועיבוד מוסיקלי במדרשה למוסיקה בסמינר לוינסקי לחינוך, וכבר מעל ל-20 שנה של לימודי חינוך מוסיקלי.

  הקלטת שיר

  אם גם אתם מחפשים מתנה מיוחדת שתצליח להעביר מסר מיוחד של אהבה והערכה, יש לנו רעיון! שיר במתנה יפתיע וירגש את מקבל המתנה ויעניק גם לכם חוויה מיוחדת במהלך הקלטת השיר.

  הפקת קליפ

  אולפן ההקלטות שוכן במושב סתריה הקסום, קרוב לרחובות, במקום כפרי, חם ומפנק, עם נוף פסטורלי ירוק, מול חוות סוסים, אלמנטים שתורמים ומוסיפים גוון מעניין לצילום ולהפקת הקליפ.