טופס צור קשר

x


  בס"ד

  צילום קליפ לבת מצווה כמסע גיבוש בין חברות

  הפקת קליפ לכבוד חגיגות בת המצווה הפכה בשנים האחרונות למתנה פופולרית במיוחד. ילדות רבות זוכות להפיק לעצמן או לחברות הטובות שיר לבת מצווה שמדבר אליהן, בשפה שלהן ונותר גם אחרי שנים מזכרת מרגשת מהתקופה הקסומה הזו, תחילת גיל ההתבגרות.

  עבור לא מעט בנות, העבודה על השיר וצילום קליפ לבת מצווה יחד עם החברים והחברות היא מסע גיבוש שהוא בסופו של דבר חשוב לא פחות מהתוצאה עצמה. בנוסף, מתמודדות הילדות עם הלחץ החברתי להפיק אירוע בת מצווה מושקע וגרנדיוזי. צילום הקליפ יכול להפוך את כל החוויה להרבה יותר נעימה ופחות מלחיצה.

  חגיגות בת מצווה

  עידן של לחץ חברתי – כבר מגיל 12

  גיל 12 הוא גיל עמוס בשינויים, בין היתר גם לא מעט שינויים חברתיים. רוב הבנות בגיל הזה מתחילות את חטיבת הביניים, לעיתים בחברה שונה מזו שהכירו. הרצון להשתלב ולהיות חלק מהקבוצה מוביל לא מעט מהילדות האלו להפיק אירוע בת מצווה גדול ומושקע, גם אם האופי שלהן הוא הרבה יותר צנוע מכך.

  הלחץ החברתי והרצון להיות כמו כולם משפיע ועושה את שלו. בעוד שהנטל של מרבית ההפקה נופל על ההורים, הילדות לוקחות חלק. הן בוחרות מה יהיה באירוע, איך יתלבשו, מי יוזמן ומה יהיו האטרקציות העיקריות באירוע.

  הפקת קליפ לבת מצווה שבו משתתפות החברות הטובות והילדות מהכיתה יכולה לעזור להקל קצת על המתח והלחץ שהילדות האלו מתמודדות איתם בגיל הזה. פתאום הן מוקפות בחברות טובות, שרוצות לקחת חלק ולעשות עבורן מחווה יפה, דבר שמחזק באופן טבעי את הביטחון העצמי.

  הזדמנות לגיבוש בין חברות

  לצד החוויה המיוחדת של הקלטת שיר לבת מצווה וצילום של קליפ, נהנות הילדות במהלך ההפקה גם מהזדמנות להכיר טוב יותר זו את זו. בדרך כלל החברות מהכיתה משתתפות בקליפ ולוקחות חלק פעיל, לעיתים הן נמצאות שם כדי לעודד את הילדה ולהיות איתה ברגעים המיוחדים והמסקרנים האלו.

  במהלך הפקת הקליפ לכל ילדה יש תפקיד. הן עושות קולות רקע, שרות, מחבקות, צוחקות ונהנות לא רק מהתוצאה הסופית אלא בעיקר מהתהליך עצמו. כך הופכת החוויה של הפקת קליפ בת מצווה לחוויה חברתית שמקלה לא מעט על הלחץ לפני האירוע, שיוצרת גיבוש וחיבור בין החברות ותחושה של השג שהן הגיעו אליו ביחד.

  חוויה בלתי נשכחת – הרבה לפני המסיבה עצמה

  ברוב המקרים הפקת שיר לבת מצווה או קליפ מושקע נערכת זמן מה לפני האירוע עצמו. זוהי הזדמנות ראשונה לחוויה משותפת לכל הילדות ולחיבור לפני האירוע שיכול לפעמים להיות מלחיץ. עבור החברות הכי טובות זו הזדמנות להיות יחד, להנות מזכרון טוב ומשותף ולהתכונן יחד עם כלת השמחה לאירוע הגדול. עבור הילדה עצמה זו תחושה מחבקת, שמקלה על הלחץ החברתי.

  אודות נוגה חלפון

  תואר ראשון בחינוך מוסיקלי, לימודי קומפוזיציה, הלחנה ועיבוד מוסיקלי במדרשה למוסיקה בסמינר לוינסקי לחינוך, וכבר מעל ל-20 שנה של לימודי חינוך מוסיקלי.

  הקלטת שיר

  אם גם אתם מחפשים מתנה מיוחדת שתצליח להעביר מסר מיוחד של אהבה והערכה, יש לנו רעיון! שיר במתנה יפתיע וירגש את מקבל המתנה ויעניק גם לכם חוויה מיוחדת במהלך הקלטת השיר.

  הפקת קליפ

  אולפן ההקלטות שוכן במושב סתריה הקסום, קרוב לרחובות, במקום כפרי, חם ומפנק, עם נוף פסטורלי ירוק, מול חוות סוסים, אלמנטים שתורמים ומוסיפים גוון מעניין לצילום ולהפקת הקליפ.