טופס צור קשר

x


  בס"ד

  שיר בהפתעה

  יש את הסטנדרט הרגיל במסיבות רווקים שכולם מכירים. אנחנו בתור חבורה לא שגרתית החלטנו לעשות מעשה לא שגרתי. בתור מתנה לחבר הראשון שעמד בפני חתונה החלטנו להביך,לרגש ולהצחיק אותו, כל זה עם שיר בהפתעה.

  מתאים גם למסיבת רווקים

  שמונה גברים אשר מתגנבים בחשאי מוקדם בבוקר לעבר מושב נידח על ידי תירוץ לא משכנע "היום צריך להגיע מוקדם לעבודה" – יכול לעלות חשד בקרב החברות שלהן. לזכותנו ייאמר שהמטרה קידשה את האמצעים, והיא הייתה לארגן מסיבת רווקים בלתי נשכחת לחבר הראשון שהחליט למסד את חייו.

  שיר בהפתעה היה רעיון שלא האמנו בו בהתחלה, כי איך לשיר במסיבה של גברים הופך אותה לגברית? אבל מדוגמאות שראינו באינטרנט באתר של נוגה, ראינו שהקונספט הזה מאוד רחב ויכול להתאים לשלל אירועים. הסכמנו כל החברים שאם זה לא יהיה מרגש זה בטוח יהיה מאוד מפדח, ואנחנו מוכנים לקחת בשביל זה את הסיכון. כי מה לא עושים כדי לצחוק קצת על החבר טרם החתונה שלו.

  הזמנו מקום גם למסיבה הבאה

  בעקבות מה שראינו באתר האינטרנט החלטנו לצלצל לנוגה ולשאול אותה איך תהליך הקלטת שיר באולפן יתבצע. בשיחה עם נוגה כבר הבנו שאנחנו רוצים לעבוד איתה והייתה לנו תחושה שהיא תדע איך להפוך את השיר בהפתעה לדבר בלתי נשכח. הקדשנו מספר רב של שעות על הקלטת השיר, אבל הרגשנו שהמאמץ היה שווה את זה. נוגה עזרה לנו ליצור מוצר איכותי אפילו שלא היינו זמרים בלשון המעטה. כשסיימנו להקליט ראינו אחד על הפנים של השני שנרצה לחזור על החוויה הזו בעתיד.

  במסיבת הרווקים עצמה אתם יכולים לתאר את המבט על הפנים של החתן לעתיד, שבמקום הציפייה לבחורה שקופצת מתוך עוגה הקרנו לו סרטון וידאו עם 8 גברים הלבושים בחצאיותורודות ושרים לו שירי מחרוזת של שלמה ארצי. כל חבר קיבל סולו של כמה שניות שבו הוא הראה את ביצועיו המוסיקליים – הודות להכוונה של נוגה. בנוסף כולנו הקדשנו לו בסוף איחולים אישיים מכל אחד מהחברים בחבורה.

  חווית הקלטת השיר סומנה כהצלחה מסחררת, אם בהתחלה היו לנו חששות האם זה ימצא חן בעיני החבר, בסוף המסיבה כבר התקשרנו לנוגה להודות לה ולשריין בסודיות מסיבת רווקים נוספת שהייתה בפתח. שיר בהפתעה הוא ללא ספק הקטע החדש של החבורה שלנו.

   

  אודות נוגה חלפון

  תואר ראשון בחינוך מוסיקלי, לימודי קומפוזיציה, הלחנה ועיבוד מוסיקלי במדרשה למוסיקה בסמינר לוינסקי לחינוך, וכבר מעל ל-20 שנה של לימודי חינוך מוסיקלי.

  הקלטת שיר

  אם גם אתם מחפשים מתנה מיוחדת שתצליח להעביר מסר מיוחד של אהבה והערכה, יש לנו רעיון! שיר במתנה יפתיע וירגש את מקבל המתנה ויעניק גם לכם חוויה מיוחדת במהלך הקלטת השיר.

  הפקת קליפ

  אולפן ההקלטות שוכן במושב סתריה הקסום, קרוב לרחובות, במקום כפרי, חם ומפנק, עם נוף פסטורלי ירוק, מול חוות סוסים, אלמנטים שתורמים ומוסיפים גוון מעניין לצילום ולהפקת הקליפ.